Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: HUMOR

HUMOR 08. srp 2020 12:14 #12044

• chmelik1
:lol:

Dnes ráno jsem seděl na lavičce vedle bezdomovce.

Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil.

On řekl: "Do minulého týdne jsem měl ještě všechno!!! Měl jsem střechu nad hlavou, kuchaře, moje šaty byly prané a žehlené, měl jsem TV, internet, chodil jsem do posilovny, bazénu, knihovny, do školy, pokud jsem chtěl... "

Zeptal jsem se ho: "Co se stalo? Drogy? Alkohol? Rozvod???"

"Ale ne, nic takového," řekl. ".... Pustili mně z vězení, hajzli!

R/9
The administrator has disabled public write access.

HUMOR 06. srp 2020 17:55 #12037

• chmelik1
KDYSI A DNES :dry:

R/9

HUMOR 05. srp 2020 08:14 #12027

• chmelik1
Čeština je opravdu dokonalý a především bohatý jazyk. Ať zkusí nějaký Angličan či Němec napsat něco takového ve svém rodném jazyce!!!

Příroda poslala populaci pořádný políček:

Pandemii!

Prťavá praštěná potvůrka poletuje prostředím, plíživě, pomaličku, polehoučku plošně postupuje po povrchu planety…Pichlavá pandemická potvora pekelně prudí populaci, proniká přes pusu, pak průduškami, plícemi… přeskakuje přes pána, paní, příbuzné, politika, pekaře, popeláře, poslance.

Pokašláváme, posmrkáváme, prskáme, poleháváme, padáme. Při procházkách potkáváme plátnem překryté pusy přátel, příbuzných,poznáváme především pozdravením.Prázdné putyky, pohostinství, posmutnělé plovárny, propocenců prosté posilovny; policajti pozorují postavy plížící se pomalu po parcích, pakliže poruší pravidlo, policista píská, prská.Politici pořád přiblble plácají přes pokrývky pusy…Přeplněné postele, přidušení pacienti, připojené plicní podpory, přetažený personál prvního palebného pole, přepracované pečovatelky, pozůstalí…

Ptáme se: PROČ?

Poněvadž pěstujeme pokrytectví, pohrdáme právem, pravidly, pochlebujeme přemocným, pochybně podnikáme, pokoutně podvádíme, propadáme pokušení, podlézáme, politikaříme, pletichaříme, promíjíme podrazy, pomíjíme příbuzné.

Poněvadž přehlížíme potřebné, pošlapáváme přátelství, podrážíme přátele, ponižujeme partnery, popichujeme plaché, přestáváme promíjet, plácáme plané pomluvy!

Poněvadž pošlapáváme přírodu, plýtváme penězi, potravinami, přejídáme se?

Protože pokrok postupuje příliš překotně, příliš pracujeme, pořád pospícháme!

Ptáme se: PROČ? Prostě PROTOŽE!!!…

Pocity padají podél pochmurné propasti…

Převálcuje prťavá potvora populaci? Prdlajs! Prohrajeme, padneme? Prdlajs! Přestaňme plakat, panikařit!

Potvoru přibrzdíme, přiškrtíme, porazíme, poničíme připravenými protilátkami; pandemii přečkáme,pohromy překonáme, pakliže pokorně poklekneme před pomocníky prvního „palebného pole“, poděkujeme…přežijeme.

Přestaňme plakat, pochlapme se!

Popřejme si pohodu, posilněme psychiku, pěstujme pokoru, přestaňme pomlouvat, podvádět, podpořme se, pomáhejme si, povzbuďme se, poplácejme se po prsou, posilujme přátelství.....

Položme počítače, pojďme si povídat, pohrát si, prozpěvovat, pocvičit, pracovat na poli, provětrat pejska, poškrábat prasátko, pokochejme se přírodou,přivoňme pivoňce, podbělu.Pohlaďme partnera po pleši, partnerce polibme pusu, přítelkyni poplácejme po prdelce, popijme pivko, panáka, poděkujme pohostinným přátelům.

Pozastavme překotné plahočení, pracujme pomaleji, prodýchejme paniku…Projděme si pokoje, přemístěme poličky, posuňme postele, porovnejme polštáře, přerovnejme prádlo, přeleštěme podlahu: práce, pořádek, pomohou překonat paniku. Plicní potvůrka prvně potrápí; Pakliže přeskládáme priority, pandemie pomine, přijde proměna, procitnutí, poučení, paprsky prozáří posmutnělý prostor.

HUMOR 31. čec 2020 05:37 #12020

• chmelik1
O MUŽÍCH A ŽENÁCH ;)

Víte, co je svatební noc? - Náhlý přechod od "smíš" k "musíš".

Je něco horšího než Snídaně s Novou? - Večeře se starou.

Jaký je rozdíl mezi slivovicí a ženou? - Slivovice je lepší stará a domácí. Žena je lepší mladá a cizí.

Jaký je rozdíl mezi manželkou a mlhou? - Žádný, když se ráno zvednou a zmizí, vypadá to na hezký den.

Jaký je rozdíl mezi manželkou a teroristou? - S teroristou se dá vyjednávat.

Jaký je rozdíl mezi hajným a hajnou? - Hajný zná ptáky v lese a hajná zase ve vesnici.

Jak se říká ženě, která vždycky spolehlivě ví, kde je její muž? - Vdova.

Kdy žena prožije šokující milování? - Když místo očekávaného orgasmu přijde nečekaně manžel.

Kdy je muž totálně pod pantoflem? - Když se bojí říct své těhotné ženě, že je neplodný.

Je dobře po milování prohodit s manželkou pár slov? - Doporučuje se to - když už máme ty mobily...

Když vám u dveří štěká pes a křičí manželka, koho pustíte dovnitř prvního? - Samozřejmě psa - ten aspoň ztichne, když vleze dovnitř.

HUMOR 29. čec 2020 17:06 #12017

• chmelik1
:unsure: Pár manželských..

R/MM

HUMOR 27. pro 2019 17:43 #11071

• chmelik1
:woohoo: FACEBOOK PRO SENIORY
Přílohy:
Vygenerováno za 0.194 sekund