Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: KOLUJE PO INTERNETU

KOLUJE PO INTERNETU 25. lis 2021 19:11 #14410

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
..je to myšlenka k současné situaci..neustále se točícímu Covidu a uzavírání normálního života..

NENÍ to o "BOJI" mezi očkovanými a neočkovanými...

DOSTALO SE KE MĚ...A SOUHLASÍM.. Byl jsem očkován proti Covidu.

A ne, nemám ponětí, co je ve vakcíně, ani ve všech těch, které jsem dostal jako dítě, stejně jako netuším, co je v lécích jako Brufen, Paracetamol, které beru, když mě bolí hlava, když mám teplotu, nebo co je v jiných léčebných postupech - anestezie při operaci nebo nejběžnější oprava chrupu, antibiotikum proti zánětu, ani ve vakcíně proti tetanu, chřipce, nebo ve vakcínách pro děti.

Věřím svému lékaři, když říká, že je to nutné. Taky přesně ani spolehlivě nevím, co je v rohlíku nebo kebabu.

Nemám ponětí, co je v dalším jídle, které jím, v nápoji, který piju... Dokonce ani neznám každou složku mého mýdla, šamponu nebo deodorantu.

Nevím, jaký je dlouhodobý efekt používání mobilu, ani jestli se v kavárně, kde jsem zrovna pil espresso, opravdu používaly čisté kelímky a jestli si obsluha myla ruce.

Většinou... Je spousta věcí, které nevím a nikdy se nedozvím. Vím jen, že život je krátký, velmi krátký a já chci pořád dělat něco jiného, ​​než sedět doma.

Pořád chci chodit ven, flákat se a cestovat, beze strachu objímat lidi a najít ten smysl života „z dřívějška“. V dětství i v dospělosti jsem byl očkován všemi vakcínami z povinného očkovacího průkazu.

S rodiči jsme věřili ve vědu a nikdy jsme se nenakazili ani nepřenesli žádnou z infekčních nemocí, proti kterým jsme byli očkováni.

Byl jsem očkován, ne proto, že by to mělo být podle vlády, ale: * neonemocnět a nezemřít na Covid-19, *nevzít si nemocniční lůžko, když onemocním, a odebrat ho někomu, kdo z důvodu akutního a život ohrožujícího onemocnění toto lůžko potřebuje mnohem více, * obejmout své milované, * že nemusím dělat testy PCR nebo antigeny, abych šel do kina, na koncert, do kavárny nebo restaurace, abych mohl cestovat atd., * žít svůj život, * že Covid-19 se konečně stane starou a špatnou vzpomínkou, * chránit nás, NÁS VŠECHNY.
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 21. lis 2021 08:50 #14395

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
ČSLA patřila k nejlepším armádám na světě

cz24.news/csla-patrila-k-nejlepsim-armadam-na-svete/


Pozn. Obsah článku nemusí být v některých částech názorem redakce...

R/1
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 03. lis 2021 17:26 #14314

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
K zamyšlení..

R/BJ
Přílohy:
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 30. říj 2021 13:29 #14304

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
JAK VE SKUTEČNOSTI DOPADLY VOLBY??

O 200 mandátů se podělilo 7 stran a jejich procentuální
zastoupení ve sněmovně, jak je volili občané, bude následující:

ANO 36 %

ODS 17 %

STAN 16,5%

KDU-ČSL 11,5%

SPD 10 %

TOP 09 7 %

Piráti 2 %

Je celkem zajímavé, že v mediích se podobná tabulka doposud > nevyskytla.

TO NĚCO VYPOVÍDÁ O ROLI MÉDIÍ V TĚCHTO VOLBÁCH, PROTOŽE BY SE
REÁLNĚ UKÁZALO, KDO VOLBY VE SKUTEČNOSTI VYHRÁL !!!

Taky se ukázalo, jakou podpásovou politiku dovedou tzv. demokratičtí politici zvolit (i vůči sobě samým), aby vyhráli.

Mj. vytvořením slepenců SPOLU a PIRSTAN, ale následně taky vykroužkováním poslanců STAN oproti Pirátům (což je jediná dobrá zpráva).

Můžeme taky jenom spekulovat, jak by ve skutečnosti dopadly strany KDU-ČSL a TOP 09, kdyby nebyly v tom slepenci.

PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE BY SE V PŘÍŠTÍCH VOLBÁCH MOHLI KLIDNĚ
SPOJIT ČSSD S KOMUNISTY A TŘEBA NĚJAKÝ LIBOVOLNÝ SLEPENEC DESETI MALÝCH STRAN, KDYŽ JIM TO TI SAMOZVANÍ DEMOKRATÉ UKÁZALI , JAK SE TO DEMOKRATICKY DĚLÁ.

R/4
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 14. říj 2021 08:11 #14229

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
Jihomoravští voliči potopili exprimátora i pirátského lídra, přáli si ale Šlachtu či třináctidenní ministryni

brnenska.drbna.cz/volby/22414-jihomoravs...enni-ministryni.html

R/6
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 11. říj 2021 09:54 #14219

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
Obětovat Babiše! Zachránit Šéfku! Tajemství kauzy Pandora Papers proti Babišovi odhaleno!
Novinky oznámily, že Andrej Babiš je hlavní postavou skandálu Pandora Papers a zařadily se tak do mezinárodního tažení Bruselu proti České republice.

Vedlejším cílem tažení proti Babišovi je ovlivnit české volby ve prospěch Pražské kavárny. Hlavním cílem mediální operace je odvrátit pozornost od hlavní podezřelé. Celý systém podvodných obchodů Pandora Papers totiž z pozice hlavní ředitelky americké centrály zřídila současná nejvyšší evropská centrální bankovní autorita - prezidentka ECB Christine La Garde!

Takže Panama Papers není o žádném nýmandovi Babišovi, ale o současné nejvyšší evropské bankéřce! A to je rána, která by před volbami zamíchala kartami hlavně v Německu! Proto se čekalo!

Útok proti Babišovi vede novinářka Holcová. Ta zná výsledky vyšetřování, a tak ví, že hlavní podezření na největší finanční podvodné operace v kauze Pandora Papers směřuje k největší americké právnické firmě Baker McKenzie, která stála za těmi největšími operacemi, které byly odhaleny díky Pandora Papers. (Na druhých místech jsou další americké mamutí privátní finanční trusty.)

Postavení Baker McKenzie v systému Pandora Papers je dominantní. Pandora Papers jí odhalují jako řídící centrálu pro dalších 440 organizátorů nižšího nesčetného množství skořápkových offshore (daňových rájů) firem.

Zákazníci Baker McKenzie - Ministři, kteří vytunelovali miliardy dolarů z malajského fondu pro hospodářský rozvoj. Apple, Nike, Facebook - všichni v miliardách dolarů. Tabákový gigant R.J.R. Nabisco - používal třeba stejně jako Seznam.cz (Novinky, Holcová) kyperský daňový ráj. Politici, jako Babiš, komisař EU Dalli, Putinovi známí, či desítky jihoamerických a afrických politiků, jsou stejně jako bývalý britský předseda vlády Tonny Blair pouhými nickami proti operacím řízeným Baker McKenzie.

Proč se do nich ovšem probruselští novináři tak vehementně pustili - protože vrchní ředitelskou Baker McKenzie byla na počátku všech operací Christine La Garde - současná šéfka evropské centrální banky - hlavní evropská autorita proti praní špinavých peněz a daňovým únikům!

Panama Papers dokazují, že Brusel udělal z Kozla zahradníka a chtějí vše mediálně zamést na Babiše!


Jak snadno mohla investigativní novinářka Pavla Holcová zjistit z oficiálního životopisu: Christine La Garde vykonávala nejvyšší ředitelskou funkci v Baker McKenzie v roce 2004, kdy se operace Pandora Papers řízené Baker McKenzie (nejpozději) rozjely. Konkrétně šlo o zahájení operací v Malajsku a Saudské Arábii. Tam byly defraudovány miliardy státních dolarů a vyčištěné byly pumpovány do USA na nákup luxusních hotelů v New Yorku a Beverly Hill.

Celková škoda podle Pandora Papers se jenom při této jediné operaci vyšplhala na 4,5 miliardy. Dolary dokonale zmizely (ne jenom byly nezdaněny) ze státního majetku Malajsie.

Kam se hrabe Babiš - ten převáděl 400 milionů korun a ještě byly i podle Pandora Papers zdaněné !!

Panama Papers tvrdí, že (zřejmě od počátku působení dvojice Kalousek - Sobotka na ministerstvu financí) zmizelo každý rok z Česka 5 miliard USD (100 miliard korun). Spočteno od roku 2004 do roku 2021 šlo o 1,8 bilionu korun! Celý jeden rok tak Češi nemuseli platit žádné daně, kdyby se nekradlo!

Nedlouho před zveřejněním Pandora Papers z Portugalska zmizel na 19 let odsouzený bankéř Rendeiro. Ten měl v letos lednu nastoupit trest, ale (se svolením Bruselské kliky řídící Portugalsko) běhal po svobodě. Rendeiro vytuneloval a položil celou banku i s EURO dotacemi!

Těsně před zveřejněním Pandora Papers zemřel francouzský miliardář Bernard Tapié. Ten společně s Christinou La Garde tuneloval francouzský stát a francouzské banky. La Garde byla v roce 2016 v případu Tapié pravomocně odsouzena za nedbalost!

V dubnu 2021 přepadli Tapié a jeho ženu doma uprchlíci. Brutálně oba mučili elektrošoky, a domáhali se otevření sejfu. (Více v MAP 886)


Kauzu Pandora Papers tentokráte nestačilo mediálně zamést obvyklým způsobem na Putina. Musel se tak nejspíš najít jiný obětní beránek.

Babiš má zřejmě skončit jako slovenský Fico, a nebo hůř! Kolem pádu vlády hnutí SMER se také motala Holcová. Podle sdružení, které vyšetřuje Pandora Papers, Holcová a Kuciak byly na stopě propojení mezi Italskou mafií a Slovenskými vládnoucími politiky. A proto byl prý! Kuciak asi zlikvidován! Z propojení nakonec zůstal jenom pár Kočner a Zsuzsová, který nemohl, při vší úctě k jejich zločineckým kvalitám, jak jsme v minulosti zveřejnili, zařídit, aby Kuciakovi vrahy při přípravě jeho vraždy sledovala slovenská tajná služba, a tu ještě, aby při tom sledoval někdo další! V každém případě na vraždě Kucaika je jasné jediné - nová garnitura sedí pevně ve vládních křeslech.

Moc George Sorose se za posledních pár dní otřásla v základech. Těsně před zveřejněním Pandora Papers někdo vlivný nechal zveřejnit kompromitující materiály proti ředitelce Mezinárodního měnového fondu Kristalině Georgievové, Sorosově chráněnkyni. A současně začaly být zveřejňovány Pandora Papers.

Jejich struktura a kompletnost svědčí spíš, že za jejich získáním stojí profesionální práce nějaké rozvědky, než party novinářů. Vše začne dávat smysl, teprve když víte, že se před týdnem sešla nejvyšší světová bankovní čtyřka, a USA napadly EU!

A než bys řekl švec - tak nějakou náhodou začala mít obě hlavní želízka EU i Sörose ve světovém bankovnictví nečekané problémy se svou minulostí.Foto Kristalina Georgieva a Georg Söros.

Babiš se zapletl, ale Česko čeká tragédie, pokud tahle Bruselská klika dotáhne s pomocí Pražské kavárny své plány proti Babišovi do konce. Uvidíme, jak bude kauza pokračovat !!!???
The administrator has disabled public write access.

KOLUJE PO INTERNETU 09. říj 2021 13:57 #14204

 • chmelik1
 • Avatar uživatele chmelik1
 • Online
Výborná slova reportéra ze Skynews Austrálie mladým lidem, kteří nedávno demonstrovali za klima:

Jste první generace, která má klimatizaci v každé učebně, vaše výuka je založená na počítači, televizi máte v každé místnosti, elektronické prostředky můžete používat celý den Místo chůze do školy využíváte všechny typy přepravy spalovacích motorů. Spoustu z vás dokonce denně vezou rodičovským taxíkem do třídy.

Jste zatím největším spotřebitelem spotřebního zboží v dějinách lidstva. Všichni si pořád kupujete nové oblečení, abyste byli trendy i když loňské věci jsou pořád úplně v pohodě. Těžko někdo z vás si spraví oblečení, netušíte, jak vyměnit rozbitý zip, natož jak zvládnout šicí jehlu. Zahodilo se to, co to drží. Váš protest bude oznámen prostřednictvím digitálních a elektronických prostředků.

Telefon, tablet jsou online po dobu 24 hodin. Se všemi svými elektronickými hračkami jste největší uživatelé energie.Lidé - před protestem vypněte klimatizaci nebo topení, choďte do školy, vypněte telefony, počítače, Xboxy, Playstations a přečtěte si knihu, udělejte si vlastní sendvič, místo toho, abyste ho kupovali připravený v plastovém obalu.

Nic z toho se nestane, protože jste sobečtí, špatně vychovaní, manipulovaní lidmi, kteří vás využívají a říkají, že děláte vznešenou věc, zatímco se bavíte a užíváte si nejšílenější západní luxus. Probuďte se a držte už tu svou rozmazlenou hubu.

Najděte fakta před protestem a začněte zlepšovat svět sami u sebe a nevyhlašujte za pachatele lidi, kteří žili celý život udržitelně.
Nahlásit moderátorům IP: 89.177.2
The administrator has disabled public write access.
Vygenerováno za 0.173 sekund