Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Příspěvky čtenářů- nemusí být názorem redakce.

Příspěvky čtenářů- nemusí být názorem redakce. 09. čec 2020 16:46 #11929

  • chmelik1
  • Avatar uživatele chmelik1
  • Offline
Braňme naši Evropu..takovou, jakou ji naši předci po staletí budovali, za jakou po staletí bojovali.R/xy
The administrator has disabled public write access.

Příspěvky čtenářů- nemusí být názorem redakce. 21. dub 2020 18:22 #11628

  • chmelik1
  • Avatar uživatele chmelik1
  • Offline
Soukromé ordinace fasují zdravotnický materiál a odepisují si to z daní, takže nemůžou po státu chtít, aby to platil za ně ! A pokud si ho nezajistili dopředu, je to jejich věc.

V Hrádku nad Nisou polistopadoví politici položili Vulkán, který vyráběl gumové rukavice a tak jim můžeme poděkovat, že to dnes chybí, liberečtí polistopadoví politici zbourali Textilanu, zavřela se Seba Tanvald, Kolora Semily, takže jim můžeme poděkovat, že chybí textilní materiál na ochranné pomůcky.

Mnozí tito hrobaři našeho průmyslu dosud sedí ve vládě včetně Senátu a pomlouvají prezidenta a premiéra, že je to všecko jejich vina, že ve zdravotnictví to či ono chybí, takže by se měli chytit za nos a zastydět se. Obzvláště opozice by se měla umravnostnit a v této těžké době nepoštvávat lidi mezi sebou a místo věčné kritiky by měla začít pomáhat kde se dá, jak to dělá většina národa.

V devadesátých letech jsem pozorně sledoval základní poučení nových politických lídrů pro nové časy. Co nejmenší stát, který do ničeho nezasahuje, soukromé je nejlepší a postará se o sebe bez státu, volný trh vše vyřeší ! V soupisu zdravotnického materiálu jsem se dočetl, že ochranné roušky (ústenky) jsou normální spotřební materiál, jako jednorázové rukavice či toaletní papír.

Takže pane Netolický,: nejsou náhodou krajské nemocnice a většina zdravotnických zařízení ve Vašem kraji podřízena přímo Vám? Není zásobování těchto zdravotnických zařízení zdravotnickým materiálem Vaše zodpovědnost ?

Takže pane Šmuclere, Vy jste ve svých soukromých ordinacích používali roušky při své práci dlouho před koronavirem. To vám je dříve sháněla vláda? Jak to, že jste jich ve svých skladech měli tak málo ?

Takže pane Kubek, můžete mi vysvětlit, proč by spotřební materiál včetně roušek měl shánět pro soukromé ordinace lékařů stát (v době volného trhu) ? Takže pánové, zdá se mi, že svalováním viny na vládu pouze zastíráte svoji vlastní neschopnost ! Všichni tady chtějí kapitalismus, chtějí soukromě podnikat, ale se socialistickými výhodami.

To, ale přeci nejde. Stát není dojná kráva.

Váš hloupej Honza z Horní Dolní
The administrator has disabled public write access.
Vygenerováno za 0.138 sekund