Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: ROTA "B"

ROTA "B"- holešovská 07. úno 2021 17:15 #12887

• chmelik1
NIKDY NEPODCEŇUJ NEPŘÍTELE - rota B to zná !

Průzkumník - radista odesílá výsledky průzkumné akce ( trvala od
25.12.2020 do 4.1.2021) - zjištěno:

* tlak na plících, suchý kašel

* bolesti hlavy, zad a svalů celého těla

* teploty 37,5 - 39,2

* křeče a průjem

* ztráta 5 kg váhy

* únava a slabost

Kontrolní stanoviště přijalo zprávu ( praktická lékařka ) a dalo příkaz
k provedení COVID testu ( až po 12 dnech ),

výsledek NEGATIVNÍ. Rozhodnutí - schopen služby ( můžete již mezi lidi ).

Teď již jen pro upřesnění - zaplatil jsem si krevní rozbor na
protilátky, podle laboratoře je hodnota

115 nad průměrem, očkování odložit - nejdříve za čtvrt roku ale klidně
až za rok.

HLAVNĚ ZDRAVÍ A VYDRŽAŤ !!!
Bob Piňos
The administrator has disabled public write access.

ROTA "B"- holešovská 03. led 2021 13:22 #12728

• chmelik1
Retro 1965:
Kurz KD Vysočina - 1 čokoláda = 1 krabička cigariet /bez filtru a značky/,
konečne vyrovnané ! Zásuvky nočných stolíkov zažívajú biznis... Predtým 1 čokoláda= 3 krabičky cigariet /bez filtru a značky/
Pre mňa bankrot-bol som fajčiar
kua !!!
a retro 2013 ? /cit. zo stránok svvz/:

r. 2013 - částečná amnestie Václava Klause zakryla a zlegalizovala nejvážnější hospodářskou kriminalitu.
povedal to takto: jsou jen peníze...
čo povedať k tomu. V roku 2013 som už aj vykšeftovanú čokoládu dávno zožral...

ALE- peníze a strach sme na rote nikdy nemali !!! Preto sme ešte TU !

Tak znova -všetko najlepšie do Nového 2021 a HLAVNĚ ZDRAVÍ a VYDRŽAŤ !!!

Marek ČÍK 2020 redaktor Bulletinů roty "B"...

ROTA "B"- holešovská 21. pro 2020 21:11 #12642

• chmelik1
Pohled na tuto vánoční fotografii mne fascinuje délkou 55 let a vyvolává vzpomínky.

Přeji vám všem i vašim nejbližším pěkné prožití vánoc

a hodně štěstí v novém roce.

Průzkumník - radista Bob Piňos
Přílohy:

ROTA "B"- holešovská 21. pro 2020 13:36 #12638

• chmelik1
Krásne,pohodové a hlavne !zdravé"Vianočné sviatky ,v roku 2021 šťastie,i naďalej dobrú náladu a výdrž

praje Laci Šimora s manželkou

ROTA "B"- holešovská 21. pro 2020 13:35 #12637

• chmelik1
Dobré ráno, roto!

Staršina hlásí připravenost s výhradou stejnokroje vz.60. Odevzdal jej KVV Holešov do muzea. Svoji figurinu ve stavu "A" - "schopen řadové služby u výsadkového vojska" si ponechal. Současně rotě sděluje, že s velký úspěchem publikuje na webu www.svvz.cz postupně Bulletin. Najděte v rubrice! Průzkumáci!

Pochvala před nastoupenou jednotkou Marku Číkovi, redaktoru a Petru Spáčilovi - technickému zabezpečení.

Pozor: 2021 je výročím založení 7.výsadkového pluku zvláštního určení (1.9.1961!).

PF staršiny tomu bude odpovídat... hodně zdraví, chlapi! a držme to ještě. Pavel Chmelík, senior

ROTA "B"- holešovská 19. pro 2020 06:21 #12616

• chmelik1
PF 2021

Rota B -vpred !

Cieľ : ČR -Morava
Miesto zoskoku : Velké Bílovice
Termín : leto 2021
Účasť : povinná
Výstroj : odev vzor 60 / kua,to už bude asi problém-riešiť ! /
Heslo : HLAVNĚ ZDRAVÍ a VYDRŽAŤ !!!
zrušené heslo : LOCKDOWN- Hier Wolf- hier Wolf ,ich habe
Přílohy:

ROTA "B"- holešovská 13. lis 2020 07:12 #12404

• chmelik1
Vážení,

tak konečně se mi podařilo dokonči svou nepsanou povinnost rozeslat nově vytisknutou třetí část našeho časopisu nazývanou Bilten. Věřím, že jste zásilku obdrželi všichni a někteří i přečetli. I já jsem obdržel všechny finance jak bylo dohodnuto a finance navic jsem použil jako poštovné.

Podařilo se mi osobně předat výtisky Vaškovi Řehánkovi. Pavle Šťasné, Ireně Spasové pro Pavla CH, Karla Bendu, Pepu Maivalda Boba Piňose a Rudu Sittu. Všechny Vás ostatní,zdraví.

Ostatní obdrželi nové vydání každý samostatně, jen Jirka Čepelka přebral časopis i pro Láďu Krauze, kteráho navštíví a předá biltén. Jinak jsem poslal časopis i paní Svačinové, od které zatím nemám potvrzený příjem, ale věřím, že vše proběhlo Ok.

Tak Dámy a Pánové, příjemné počtení a HLAVNĚ ZDRAVÍ A VYDRŽAŤ Petr.

ROTA "B"- holešovská 25. zář 2020 06:59 #12195

• chmelik1
INFORMACE VÝBORU ROTY B K PŘIPRAVOVANÉMU SETKÁNÍ !!

Zdravím Ťa Petře,

nerád predbieham udalosti, ale vzhľadom k situácii, ktorú pozorne my dvaja sledujeme a s nami aj všetci "vojaci" Roty B, som sa dnes rozhodol oznámiť Ti rozhodnutie veteránov zo SR k stretnutiu vo, Velkých Bílovicích v roku 2020.

Prosím, ber tento oznam ako záväzné stanovisko príslušníkov roty, s ktorými som v trvalom kontakte a je mojou povinnosťou odovzdať Ti ho tak, ako som ho obdržal cestou imeilov alebo telefonickej komunikácie.
Súhrn:

Vzhľadom na nepriaznivý vývoj situácie a sprísňovaných opatrení,
ktoré naše štáty vykonávajú v snahe zabrániť šíreniu covid 19 ,ako i možným následkom, ktoré by mohlo spôsobiť cezhraničné stretnutie bývalých príslušníkov Roty B /63-65/ VÚ 7374 , naša strana /SR/ odvoláva vykonať stretnutie v pôvodne stanovenom termíne.

Súčasne navrhujeme - dohodnúť náhradný termím nástupu roty -zásadne však až po uváženom zhodnotení vývoja C19 a podľa oficiálnych vyhláseni a opatrení vlád ČR a SR.

Petře, jednoducho napísané, musíme čakať,my sme už aj z hľadiska veku "ohrozená skupina" ,aj bez covid a ja osobne som rád, že kamaráti zo Slovenska nenavrhli zrušenie- ale posun- čo vychádza na budúci rok 2021..... (osobní text)...

...distribúciu Bilténu č.4 dohodneme cestou meilu najneskôr po víkende-napíšem a pošlem ja. Kópiou tejto správy informujem Paľa Kolárika,Lacka Šimoru, Jana Brázdu a Bena Koreca. Prosím informuj o tom všetkých kamarátov z ČR.

Heslo sa nemení- HLAVNĚ ZDRAVÍ a VYDRŽAŤ !!!

marek

ROTA "B" 15. zář 2020 10:09 #12172

• chmelik1
Vážení přátelé, kamarádi holešováci.

Nejprve pozdravy ode všech a všem. Delší odmlka vzniká zdravotní situací ve státě.
Od minulého týdne jsou Bilteny v rukou Marka a čekají na rozeslání. Letošní setkání v Bílovicích je
projednáno a odsouhlaseno Váženou paní Dášou na námi požadovaný termín a to je 9 ,10, 11, /
Řijen pro sl. 10 měsíc.

Vše je ovšem podmíněno, že obě republiky budou mít hranice volně průjezdně otevřené. Návrh paní Dáši je pak možnost, kdykoliv termín po dohodě obnovit. Výsledek bude upřesněn před termínem.

V případě posunutí termínu dohodneme s Markem předání Bilténu na hranicích obou států. Předání pak na SL.straně zařídí Marek a ČR Já.

Jinak trvalé tel.spojení je udržováno a email funkční. Rád na dotazy odpovím.

Příjemný den všem a HLAVNĚ ZDRAVÍ A VYDRŽAŤ Petr S.

ROTA "B" 24. bře 2020 17:31 #11498

• chmelik1
Jen, co jsme rozeslali pozdrav Rotě "B"..přišel nám e-mail od VOJÁKA...kamaráda Karla Bendy:

Nazdar Pavle,

hezky jsi to napsal, děkuji, za procítěná vřelá slova. „ Fešáku, kde je zde záchod“, to bylo přivítání ,

když jsem přišel v příjimači na rotu B , s celtou a výbavou. Já jsem rotný mě budete vykat. Já jsem byl pěkně drzý.

Druhý den: "vojín Benda vystoupit,! a už jsem šúroval rajóny. Dnes jsem hrdý, že jsem Tě měl za staršinu,

dodnes si vážím, že jsem pod Tebou sloužil. Jsi stále dobrý voják.

Karel
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.175 sekund